phone 0 (555) 385 8283
email aycihanozdemir@hotmail.com

HAKKIMIZDA

ÖZDEMİR ELEKTROSTATİK TOZ BOYA

Şirketimiz 5 yıldır faaliyette olup,kısa sürede yükselen sayılı isimlerdendir. 5 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye genelinde isim yapmış,ayrıca köklü boya firmalarına rakip olan bir niteliktedir. Kullanılan boyalarımız ve malzemelerimiz 1. Sınıf olup siz müşterilerimize yüksek memnuniyet sunabilecek ürünlerdir. Özel fırın ölçülerimiz ile diğer firmalara göre daha fazla ve daha hızlı şekilde çalışmaktayız. Fırın ölçülerimizin avantajı;


1. 255 cm’ye kadar yükseklik kabulü,
2. 140 cm genişlik kabulü
3. 650 cm’ye kadar uzunluk kabulü

Ürünlerinizin dayanıklı,uzun ömürlü,kaliteli olması sizler kadar ÖZDEMİR ELEKTROSTATİK TOZ BOYA olarak bizim içinde önemlidir. Şirketimiz bünyesinde çalışan herkesin özveri ve itina ile çalışması bizim kaliteli bir firma olmamızda en büyük pay sahibidir. Dilerseniz firmamıza gelip çalışma şekli ve çıkardığımız ürünleri kontrol edebilirsiniz.

İRTİBAT NO: 0555 385 8283 - (0312) 354 10 66

NEDEN ÖZDEMİR ELEKTROSTATİK TOZ BOYA

Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk
Tüm faaliyetlerde, ilişkilerde, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve açık davranarak verilen sözleri tutmak; güvenilirlik, tutarlılık erdemlerinde öncü ve örnek olmak.

Liderlik
Kurumsal yönetim, iş geliştirme ve proje yönetimi konularında güçlü bir yapıya, sisteme sahip olarak yurt içi ve yurt dışı inşaat sektöründe önder olmak.

Yenilikçilik, Yaratıcılık ve Değişime Açıklık
Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip etmek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme prensiplerini esas alarak, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesini desteklemek ve şirketin ilerlemesini sağlamak.

Verimlilik ve Etkinlik
Tüm faaliyetlerde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; verimli, kaynakların etkin kullanıldığı, karlı bir şirket olmak.

Kalite ve Sonuç Odaklılık
Ürün ve hizmetleri, evrensel standartlarda; planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek ulaşmak.

Şeffaflık
Demokratik yönetim tarzını benimseyerek çalışanların yönetim ve karar süreçlerine etkin ve yetkin katılımını sağlamak. Bu yaklaşım sonucu kararlarda açıklık ve uygulamada şeffaflık sağlamak.

Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerini varlık nedeni olarak görmek, onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak. Çalışanlarının gurur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir kurum olmak.

Ekip Çalışması
Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket menfaatlerini gözeterek çalışmak.